فعالیت تیلار موزیک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. شما در تیلار موزیک هستید.

درباره ما

x

درباره ما

تیلار موزیک کار خود را از آذر ماه سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه خدمات رایگان و با کیفیت بالا در زمینه دانلود قانونی موزیک آغاز کرد.

تیلار موزیک مطابق با فرهنگ خانواده های ایرانی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، با یاری خداوند متعال، سرویس دهی خود را به تمامی فارسی زبانان جهان ادامه خواهد داد.
ما در تیلار موزیک اخلاق را سرلوحه خویش قرار داده ایم و با توجه به اینکه فعالیت سایت برای مردم کشورمان و در جمهوری اسلامی ایران انجام میشود خود را ملزم به رعایت موازین دینی و قوانین کشورمان میدانیم در این راستا خطوط قرمزی برای خود قرار داده و همواره به آن ها پایبند هستیم :

الف) حمایت از آثار ایرانی: تمامی آثار ساخته شده در میهن عزیزمان به صورت قانونی و از لینک های خرید خود موسسات صاحب اثر در تیلار موزیک قرار میگیرند.

ب) قوانین و فرهنگ ایرانی: تیلار موزیک به هیچ وجه اقدام به انتشار آثار و محتوایی که با قوانین، دین و فرهنگ کشورمان در تضاد باشد نکرده و نخواهد کرد، ما از دل فرهنگ ناب ایرانی اسلامی هستیم و در همه فعالیت های این وبگاه رعایت موازینی که با آنها زندگی میکنیم را در اولویت داریم و درصورتی که سهوا محتوایی مخالف قوانین در تیلار موزیک منتشر شود به دستور کمیته ساماندهی محتوای فضای مجازی از سایت حذف خواهد شد.

پ) رسانه های بیگانه: ما هیچگونه همکاری با رسانه های خارج کشور که بدون مجوز و یا در حال فعالیت علیه ایران اسلامی هستند، نداریم و این رسانه ها مورد تحریم تیلار موزیک هستند.

رسانه تیلار موزیک در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد ثبت شده است و کد شامد آن در زیر ذکر شده است.

 

  • کد شامد :   ۱-۱-۶۹۶۳۸۶-۶۵-۰-۱۷

با تشکر
تیم مدیریت رسانه اینترنتی تیلار موزیک